8 hrdinů, kteří každý den mění svět (a jak se s nimi seznámit)

Jak nás učí Batman nebo Arrow, hrdina se nemusí nutně nechat pokousat pavoukem nebo se stát obětí jaderné nehody, aby mohl zachraňovat svět. V CERES jsme se porozhlédli kolem sebe a jenom v okolí Brna jsme jich našli víc než osm. A svolali jsme je dohromady, aby se mohli pochlubit svým příběhem.

V sobotu 3.11. se u Tří ocásků v rámci druhého ročníku konference Umění změny sejdou lidé, kteří vytváří svět bez peněz, zakládají vlastní vesnice, bojují proti Nike a Adidas a v neposlední řadě nás učí, že ke štěstí nepotřebujeme tisíce a tisíce věcí. Každý z nich má dvanáct minut na to, aby tě seznámil se svojí cestou, a ty pak rozhodneš, kdo tě zaujal nejvíc, a naskytne se ti neopakovatelná příležitost si s nimi sednout na pivo a zeptat se na cokoliv tě jen napadne.

Jmenovitě se můžeš těšit na:

  1. Alvin Korčák – autor blogu www.minimalisticky.cz, jeden z největších českých bloggerů k tématu
  2. Barbar Punk – členové folk-punkové skupiny, kteří se rozhodli začít nový život ve své vlastní osadě
  3. Daniel Surmař – zakladatel ekologické a sociálně zodpovědné slow fashion značky Growe
  4. A řada dalších

Abychom akci, co nejvíce zpřístupnili, rozhodli jsme se zavést pouze dobrovolné odchodné. Na místě si můžeš za svoje objednat připravený veganský oběd nebo vyrazit do některé z blízkých restaurací v okolí.

Umění změny ti nabízí ojedinělou možnost setkat se s lidmi, kteří se nebojí udělat krok z řady a začít aktivně působit na svět kolem sebe tak. Pro setkání s nimi ti zbývá udělat jedinou věc – vyplnit tento krátký formulář, abychom věděli, že s tebou můžeme počítat (ale hlavně nám jde o alergeny – nechceme tě přece otrávit).

Posted by Andrej Bóna